2019. April 21. Sunday
Többnyire felhős 9,4 °C
Ma: Konrád, Zelmira Holnap: Csilla, Noémi
Bokod község honlapja

Rendezvények

Nyúlfuttató-Tojásgurítás

2019. April 22., Monday 15:00
Nyúlfuttató-Tojásgurítás 2019
Bővebben

Májusfa állítás

2019. April 27., Saturday 15:00
Bővebben

Bokodi Gyereknap

2019. May 25., Saturday 14:00
Bokodi Gyereknap 2019
Bővebben

Hősök Napja

2019. May 26., Sunday 00:00
Bővebben

Májusfa kitáncolása

2019. June 9., Sunday 00:00
Bővebben

Színjátszótábor I.

2019. June 17., Monday 08:00
Színjátszótábor I.
Bővebben

Néptánc- és népi kézműves tábor

2019. June 24., Monday 09:00
Néptánc- és népi kézműves tábor Bokodon
Bővebben

Falunap előzetes

2019. July 26., Friday 16:00
Bővebben

Falunap

2019. July 27., Saturday 00:00
Bővebben

Színjátszótábor II.

2019. August 26., Monday 08:00
Színjátszótábor II.
Bővebben

Bányásznap

2019. August 30., Friday 00:00
Bővebben

Családi vasárnap

2019. September 29., Sunday 00:00
Bővebben

Találatok száma: 31db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Közös Önkormányzati Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink: