2020. October 1. Thursday
Felhős 12,9 °C
Ma: Malvin, Teréz Holnap: Petra, Örs
Bokod község honlapja

Rendezvények

Családi vasárnap délután

2018. January 28., Sunday 15:00
Bővebben

Családi vasárnap délután

2018. February 25., Sunday 15:00
Bővebben

Családi vasárnap délután

2018. March 25., Sunday 15:00
Bővebben

Gyereknap

2018. May 26., Saturday 14:00
Bővebben

Hősök Napja

2018. May 27., Sunday 16:30
Bővebben

Falunap

2018. July 28., Saturday 09:00
Bővebben

Evangélikus tanévnyitó istentisztelet

2018. September 9., Sunday 10:00
Evangélikus tanévnyitó istentisztelet a bokodi evangélikus templomban
Bővebben

Szüreti Vigadalom-felvonulás

2018. September 22., Saturday 15:00
Bővebben

Családi vasárnap délután

2018. October 28., Sunday 15:00
Bővebben

Családi vasárnap délután

2018. November 25., Sunday 15:00
Bővebben

Találatok száma: 43db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Polgármesteri Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink:
Email: hivatal@bokod.hu
Hivatali kapu neve: BOKODPH
KRID azonosító: 209052327