2019. April 21. Sunday
Többnyire felhős 9,4 °C
Ma: Konrád, Zelmira Holnap: Csilla, Noémi
Bokod község honlapja
2019. March 22., Friday

26. Bokodi Borverseny

88 bormintával neveztek a versenyre
Bővebben
2019. March 18., Monday

Te szedd!

Március 18-tól 24-ig tart az idei „TeSzedd!-Önkéntesen a tiszta Magyarországért!” hulladékgyűjtési akció
Bővebben
2019. March 14., Thursday

Március 15-i ünnepség képei

Március 15-i ünnepség képekben
Bővebben
2019. February 18., Monday

Gyerekszínház képei

Gyermekszínház, -Faluszínház képekben
Bővebben
2019. February 9., Saturday

Képek a Családi Farsangról

Képek a Jótékonysági Családi Farsangról
Bővebben
2019. January 26., Saturday

Képek a bokodi lékhorgászatról

Képek a bokodi lékhorgászatról
Bővebben
2019. January 20., Sunday

A Magyar Kultúra Napja képei

Magyar Kultúra Napja képei
Bővebben
2018. December 21., Friday

A Hókirálynő képekben

A Hókirálynő című zenés, táncos darab képei
Bővebben
2018. December 23., Sunday

Advent IV.

Advent negyedik vasárnapjának képei
Bővebben
2018. December 16., Sunday

Advent III.

Advent harmadik vasárnapjának képei
Bővebben
2018. December 9., Sunday

Advent II.

Advent második vasárnapjának képei
Bővebben
2018. December 2., Sunday

Advent I.

Advent első vasárnapjának képei
Bővebben
2018. November 25., Sunday

Családi vasárnap képei

Novemberi családi vasárnap délután képei
Bővebben
2018. November 17., Saturday

Idősek napja képekben

Idősek napja képekben
Bővebben
2018. November 14., Wednesday

Hat tanterem újult meg az iskolában

A tantermek ünnepélyes átadásának képei
Bővebben

Találatok száma: 43db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Közös Önkormányzati Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink: