2020. August 10. Monday
Tiszta 18.0 °C
Ma: Lőrinc, Blanka Holnap: Zsuzsanna, Tiborc
Bokod község honlapja
2019. August 10., Saturday

A Művészkerékpár Világkupa képei

A Bokodon rendezett Művészkerékpár Világkupa képekben
Bővebben
2019. June 9., Sunday

A gálaműsor képei

KadarKölykök színjátszó csoport gálaműsorának képei
Bővebben
2019. June 17., Monday

A Színjátszótábor képei

A Színjátszótábor képei 2019
Bővebben
2019. June 9., Sunday

A májusfa kitáncolás képekben

A májusfa kitáncolás képekben
Bővebben
2019. June 5., Wednesday

A tiszta Bokodért szemétgyűjtés képei

A tiszta Bokodért szemétgyűjtési akció képei
Bővebben
2019. May 25., Saturday

Képek a gyermeknapról

Képek a gyermeknapról 2019
Bővebben
2019. May 10., Friday

Anyák Napi Ünnepség képei

Anyák Napi Ünnepség képei 2019
Bővebben
2019. April 22., Monday

Húsvét képekben

Húsvéti szórakozás képekben
Bővebben
2019. March 22., Friday

26. Bokodi Borverseny

88 bormintával neveztek a versenyre
Bővebben
2019. March 18., Monday

Te szedd!

Március 18-tól 24-ig tart az idei „TeSzedd!-Önkéntesen a tiszta Magyarországért!” hulladékgyűjtési akció
Bővebben
2019. March 14., Thursday

Március 15-i ünnepség képei

Március 15-i ünnepség képekben
Bővebben
2019. February 18., Monday

Gyerekszínház képei

Gyermekszínház, -Faluszínház képekben
Bővebben
2019. February 9., Saturday

Képek a Családi Farsangról

Képek a Jótékonysági Családi Farsangról
Bővebben
2019. January 26., Saturday

Képek a bokodi lékhorgászatról

Képek a bokodi lékhorgászatról
Bővebben
2019. January 20., Sunday

A Magyar Kultúra Napja képei

Magyar Kultúra Napja képei
Bővebben

Találatok száma: 66db
Eseménynaptár
Programok, rendezvények
további események

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Polgármesteri Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink:
Email: hivatal@bokod.hu
Hivatali kapu neve: BOKODPH
KRID azonosító: 209052327