2019. July 19. Friday
Többnyire napos 21,3 °C
Ma: Emília, Varsány Holnap: Illés, Margaréta
Bokod község honlapja
2018. September 8., Saturday

Krumplifesztivál és Fő utcai Piknik

VII. Krumplifesztivál és Fő utcai Piknik képei
Bővebben
2018. July 28., Saturday

Falunap 2018

Falunap 2018 képei
Bővebben
2018. June 16., Saturday

Általános Iskola ballagás 2018

Általános Iskola ballagás 2018 képei
Bővebben
2018. August 31., Friday

Bányásznap

Bányásznap 2018 képei
Bővebben
2018. August 25., Saturday

Keresztyén ökumenikus falunap

Keresztyén ökumenikus falunap képei
Bővebben
2018. August 19., Sunday

Bányásznapi Oroszlány Rallye 2018.

Bányásznapi Oroszlány Rallye 2018.
Bővebben
2018. August 16., Thursday

Tour de Hongrie 2018.

Tour de Hongrie, képek a Bokodon is áthaladt a mezőnyről
Bővebben
2018. August 21., Tuesday

Schön Martin Hong Kongban

Képek Schön Martin hong kongi versenyéről
Bővebben
2018. July 27., Friday

Falunap 2018

2018-as Falunap képei
Bővebben
2018. July 26., Thursday

Móra Ferenc Általános Iskola

Képek a Móra Ferenc Általános Iskoláról
Bővebben
2018. July 19., Thursday

Evangélikus templom

Képek az Evangélikus templomról
Bővebben
2018. July 16., Monday

Erőműi tó

Bővebben
2018. July 16., Monday

2018. Március 15.

Bővebben
2018. July 16., Monday

Öreg tó

Bővebben
2018. July 16., Monday

Református templom

Képek a Református templomról
Bővebben

Találatok száma: 50db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Közös Önkormányzati Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink: